Producenci

Reklama


Podest Nivtec - 2m x 1m

Podest Nivtec - 2m x 1m

Wszystkie zdjęcia

Podest sceniczny firmy Nivtec - wymiary: 2m x 1m

Więcej szczegółów


100,00 zł za 1 dobę WYNAJMU

Stan:

420 w WYPOŻYCZALNI


12 ilości
-10%

Profile aluminiowe , z których wykonane są podesty NIVTEC charakteryzują się tym, że posiadają dwa rodzaje wykończenia. Dwa boki każdego podestu wyposażone w specjalne pióro, natomiast dwa pozostałe boki posiadają odpowiednio dopasowane wpusty. Wpusty i pióra dobrane są w ten sposób aby można je było trwale połączyć i zablokować.

Budując jakąkolwiek scenę z podestów NIVTEC nie tylko ustawiamy obok siebie poszczególne podesty, ale dodatkowo łączymy je między sobą za pomocą pióra i wpustu, przez co uzyskujemy powierzchnię sceny bez różnic poziomów w miejscu łączenia podestów.

Ważniejszą jednak korzyścią z użytkowania systemu NIVTEC jest znaczna redukcja ilości nóg (podpór) potrzebnych do zbudowania sceny.

Połączenie podestów przy pomocy wpustów i piór powoduje iż obciążenie przenosi się równomiernie i w każdym punkcie łączenia podestów potrzebna jest tylko jedna noga (podpora). Dzięki tej właściwości sytemu NIVTEC możliwa jest redukcja ilości nóg (podpór) do 68% tak, że dla zbudowania np. sceny o wymiarach 4m x 6m potrzebujemy tylko 20 nóg (podpór) podczas gdy inne podobne systemy wymagają zastosowania 48 podpór.

Kolejna ważną cechą systemu NIVTEC jest waga pojedynczego podestu, która wynosi tylko 33 kg.

Biorąc pod uwagę możliwość regulacji nóg (podpór), znaczne ograniczenie ich ilości oraz wagę podestu wyraźnie widać, że budowa każdej sceny w systemie NIVTEC jest znacznie mniej pracochłonna i wymaga mniej wysiłku niż inne podobne systemy.

Wyżej wymienione cechy to tylko kilka z wielu zalet jakie posiadają systemy sceniczne NIVTEC.

  • Wysokość 2m
  • Waga 33kg
  • Szerokość 1m
  • Grubość 10cm

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Szukaj produktu

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę