Producenci

Reklama


dr!aus LA12 system liniowy jeden moduł

dr!aus LA12 to kompaktowy system wyrównany liniowo jeden moduł

 

System ma zastosowanie na średnich i większych imprezach i w dużych klubach, gdzie jakość, wyrównanie poziomu głośności w możliwie najszerszym obszarze nagłaśnianym stoi na pierwszym miejscu. główną koncepcją jest emitowanie dźwięku z dwóch punktów, co umożliwia odbiór na dużej imprezie zbliżony do stereo w małym pomieszczeniu,

 

Więcej szczegółów


70,00 zł za 1 dobę WYNAJMU

Stan:

8 w WYPOŻYCZALNI


dr!aus LA12 to kompaktowy system wyrównany liniowo jeden moduł

LA12 to kompaktowy system wyrównany liniowo nawiązujący do koncepcji STK612. Z tą różnicą, że można go łatwo i szybko podwiesić w gronie osiągając praktycznie brak interferencji pomiędzy sekcjami średnio-wysokotonowymi, uzyskując w efekcie falę cylindryczną. Grono można uginać tworząc pomiędzy klastrami dowolny kąt z przedziału 0-12stopni ze skokiem 1,5stopnia. System zawiesi i rama umożliwia podwieszenie do 15 klastrów z jednego punktu. Falowód posiadający 16-cie dróg jest własnym autorskim projektem Dr Ausa i jest wynikiem żmudnych badań i wielu prób. Dzięki głośnikowi 12” można przy stosunkowo niewielkiej ilości i niewielkich kosztach uzyskać wystarczająco wysokie grono, by skutecznie obniżyć częstotliwość, dla której powstaje fala cylindryczna.

System ma zastosowanie na średnich i większych imprezach i w dużych klubach, gdzie jakość, wyrównanie poziomu głośności w możliwie najszerszym obszarze nagłaśnianym stoi na pierwszym miejscu. główną koncepcją jest emitowanie dźwięku z dwóch punktów, co umożliwia odbiór na dużej imprezie zbliżony do stereo w małym pomieszczeniu, czego nie uda się osiągnąć w systemie klasycznym wielopunktowym bez wyrównania liniowego z powodu podstawowych praw fizyki.

 

Moc: 650W RMS w pomiarze szrokopasmowym (450W+160W w wersji aktywnej),
Pasmo 80-20kHz,
konstrukcja 12”+2x 1,75”,
kąt promieniowania 120'x 8',
SPL=101dB@1W/1m,
wymiary WxHxD: 615x 358 x 316 (bez uchwytów)
Waga 25kg.


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Szukaj produktu

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę