Producenci

Reklama


Yamaha MG 16/6FX - mikser analogowy 16 kanałów z FX

Yamaha MG 16/6FX  - mikser analogowy 16 kanałów z FX

Wszystkie zdjęcia

Yamaha MG 16/6FX  - profesjonalny mikser analogowy 16 kanałó z efektem wokalowym FX

Więcej szczegółów


60,00 zł za 1 dobę WYNAJMU

Stan:

1 w WYPOŻYCZALNI

pytaj o dostępność w terminie! tel.601-370-560


Yamaha MG 16/6FX  - profesjonalny mikser analogowy 16 kanałowy z efektem FX.

 

 

Firma YAMAHA urządzenie to wyposażyła w cyfrowy procesor efektowy. Procesor oferuje 16 różnego rodzaju programów wysokiej jakości. Dodatkowo na głównym wyjściu stereo mamy do dyspozycji korektor oktawowy umożliwiający częstotliwościową kontrolę zestawów głośnikowych.
Yamaha MG16/6FX mikser z efektem
Urządzenie reprezentuje pierwszy z półprofesjonalnych mikserów klasy MG oferującym 16 kanałów miksowania: osiem wejść mikrofonowo-liniowych oraz cztery liniowe wejścia stereofoniczne, dwa z nich wyposażono w monofoniczne przedwzmacniacze mikrofonowe. Rozwiązanie to podobnie jak poprzednio umożliwia użycie do dziesięciu wysokiej jakości torów mikrofonowych z przedwzmacniaczami doskonale współpracującymi zarówno z mikrofonami dynamicznymi jak i pojemnościowymi dzięki załączanemu zasilaniu PHANTOM lub do czterech wejść stereo.
Podświetlane przełączniki
Konsola oferuje podświetlane przełączniki wskazujące przyporządkowanie do głównej szyny STEREO, załączenie szyny PFL oraz załączenie zasilania PHANTOM. Funkcje te są przydatne w przypadku pracy na scenie, gdzie ilość światła nie zawsze jest wystarczająca.
Obok standardowej stereofonicznej szyny wyjściowej MG16/4 oferuje dodatkowe dwie szyny stereo tzw. BUS zapewniającą niezależną regulację poziomu wybranej grupy źródeł dźwięku. Oczywiście sygnały z dodatkowych szyn mogą być przyporządkowane do głównej szyny stereo.
Każdy z kanałów wyposażony jest w 3 punktowy korektor z przestrajanym pasmem środkowym, oferujący ciepłe i ''muzyczne'' brzmienie. Dodatkowo w każdym z kanałów mikrofonowych zastosowano filtr górnoprzepustowy wycinający wszystkie niepożądane dźwięki w zakresie niskich częstotliwości.
Pierwsze osiem monofonicznych kanałów mikrofonowych wyposażonych jest w gniazda typu INSERT umożliwiające przyłączenie zewnętrznych procesorów sygnałowych typu: kompresor, korektor itp.
Wyposażeniem standardowym są uchwyty umożliwiające zamocowanie MG16/6FX w ramie lub szafie sprzętowej zgodnej ze standardem rack 19''.
Każdy z kanałów miksowania wyposażony jest w trzy wysyłki typu AUX. Pierwsza z nich jest na stałe skonfigurowana jako post fader, druga z wysyłek AUX ma możliwość przełączania pre/post fader zaś trzecia z wysyłek jest na stałe skonfigurowana przed tłumikiem. Do powrotu sygnału z zewnętrznego efektu służy stereofoniczne gniazdo RETURN.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Szukaj produktu

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę